Avada - en to nl_BE translation catalogue (143 entries)

en: Parent Slide:
nl_BE: Hoofdslider:

en: Add or Edit Slides
nl_BE: Slides toevoegen of bewerken

en: Add New Slide
nl_BE: Nieuwe slide toevoegen

en: Edit Slide
nl_BE: Slide wijzigen

en: Update Slide
nl_BE: Slide bijwerken

en: Search Slide
nl_BE: Slide zoeken

en: Not found
nl_BE: Niet gevonden

en: Not found in Trash
nl_BE: Niet gevonden in de prullenbak

en: Fusion Sliders
nl_BE: Fusion sliders

en: Add or Edit Sliders
nl_BE: Sliders toevoegen of bewerken

en: All Sliders
nl_BE: Alle sliders

en: Parent Slider:
nl_BE: Hoofdslider:

en: New Slider Name
nl_BE: Nieuwe slider naam

en: Add Slider
nl_BE: Slider toevoegen

en: Edit Slider
nl_BE: Slider bewerken

en: Update Slider
nl_BE: Slider bijwerken

en: Separate sliders with commas
nl_BE: Scheidt sliders met een komma

en: Search Sliders
nl_BE: Sliders zoeken

en: Add or remove sliders
nl_BE: Sliders toevoegen of verwijderen

en: Choose from the most used sliders
nl_BE: Kies uit de meest gebruikte sliders

en: Not Found
nl_BE: Niet gevonden

en: Export / Import
nl_BE: Exporteren / importeren

en: Width
nl_BE: Breedte

en: Height
nl_BE: Hoogte

en: Controls the width of content, In pixels, ex: 850px. Leave blank for site width.
nl_BE: Kies de radius van de ingekaderde pictogrammen. In pixels (px), bijv: 1px, of "rond". Laat leeg voor thema optie selectie.

en: Full Screen Slider
nl_BE: Volledig scherm slider

en: Check this option if you want full width and height of the screen.
nl_BE: Selecteer deze optie voor volle breedte en hoogte van het scherm.

en: None
nl_BE: Geen

en: Parallax Scrolling Effect
nl_BE: Parallax scrolleffect

en: Check this box to have a parallax scrolling effect, this ONLY works when assigning the slider in page options. It does not work when using a slider shortcode. With this option enabled, the slider height you input will not be exact due to negative margin which is based off the overall header size. ex: 500px will show as 415px. Please adjust accordingly.
nl_BE: Selecteer om een parallax scrolleffect te hebben, dit werkt alleen bij het toewijzen van de slider in de pagina opties. Het werkt niet bij gebruik van een slider shortcode. Met deze optie is geselecteerd, zal de slider hoogte die je invoert niet precies zijn door de negatieve marge die is gebaseerd op de totale afmeting van de koptekst. bv: 500px zal te zien zijn als 415px. Gelieve dit dienovereenkomstig aan te passen.

en: Display Navigation Arrows
nl_BE: Navigatiepijlen weergeven

en: Check this box to display the navigation arrows.
nl_BE: Selecteer om de navigatiepijlen weer te geven.

en: Autoplay
nl_BE: Automatisch afspelen

en: Check this box to autoplay the slides.
nl_BE: Selecteer om de slides automatisch af te spelen.

en: Slide Loop
nl_BE: Slide herhalen

en: Check this box to have the slider loop infinitely.
nl_BE: Selecteer om de slider oneindig te herhalen.

en: Title
nl_BE: Titel

en: Animation
nl_BE: Animatie

en: Slideshow Speed
nl_BE: Snelheid slideshow

en: Controls the speed of the slideshow. 1000 = 1 second.
nl_BE: Bepaalt de snelheid van de slideshow. 1000 = 1 seconde.

en: Animation Speed
nl_BE: Animatiesnelheid

en: Controls the speed of the slide transition from slide to slide. 1000 = 1 second.
nl_BE: Bepaalt de transitiesnelheid van slide naar slide. 1000 = 1 seconde.

en: The type of animation when slides rotate.
nl_BE: Het type animatie wanneer de slide wisselt.

en: Export and Import Fusion Sliders
nl_BE: Fusion sliders exporteren en importeren

en: Export
nl_BE: Exporteren

en: Export All Sliders
nl_BE: Alle sliders exporteren

en: Choose a file from your computer:
nl_BE: Kies een bestand van uw computer:

en: Loading...
nl_BE: FAQ items aan het laden...

en: Image
nl_BE: Afbeelding

en: Portfolio Categories
nl_BE: Portfolio categorieen

en: Add New Skill
nl_BE: Voeg een nieuwe vaardigheid toe

en: Elastic Slider
nl_BE: Elastic slider

en: View Slides
nl_BE: Slides bekijken

en: Add or Edit Groups
nl_BE: Toevoegen of bewerken van groepen

en: All Groups
nl_BE: Alle groepen

en: Parent Group:
nl_BE: Hoofdgroep:

en: New Group Name
nl_BE: Nieuwe groepsnaam

en: Add Groups
nl_BE: Groepen toevoegen

en: Edit Group
nl_BE: Groep bewerken

en: Update Group
nl_BE: Groep bijwerken

en: Separate groups with commas
nl_BE: Groepen afzonderen met komma's

en: Search Groups
nl_BE: Groepen zoeken

en: Add or remove groups
nl_BE: Groepen toevoegen of verwijderen

en: Choose from the most used groups
nl_BE: Kies uit de meest gebruikte groepen

en: Small
nl_BE: Klein

en: Medium
nl_BE: Gemiddeld

en: Large
nl_BE: Groot

en: XLarge
nl_BE: Extra groot

en: No
nl_BE: Nee

en: Phone:
nl_BE: Telefoon:

en: Mobile:
nl_BE: GSM:

en: Email:
nl_BE: E-mail:

en: Address:
nl_BE: Adres:

en: Left
nl_BE: Links

en: Center
nl_BE: Gecentreerd

en: Right
nl_BE: Rechts

en: Recent Works
nl_BE: Recent werk

en: Email Address
nl_BE: E-mailadres

en: Yes
nl_BE: Ja

en: Top
nl_BE: Bovenkant

en: Bottom
nl_BE: Onderkant

en: Comments
nl_BE: Reacties

en: Classic
nl_BE: Klassiek

en: Clean
nl_BE: Schoon

en: Hover
nl_BE: Aanwijzen

en: Click
nl_BE: Klikken

en: Project Details
nl_BE: Project details

en: CSS Class
nl_BE: CSS-klasse

en: Add a class to the wrapping HTML element.
nl_BE: Voor een klasse toe aan het verpakte HTML-element.

en: CSS ID
nl_BE: CSS-ID

en: Add an ID to the wrapping HTML element.
nl_BE: Voor een ID toe aan het verpakte HTML-element.

en: Design
nl_BE: Ontwerp

en: Skills Needed:
nl_BE: Vereiste vaardigheden:

en: Categories:
nl_BE: Categorieën:

en: All
nl_BE: Alles

en: Toggles
nl_BE: Schakelaars

en: Default
nl_BE: Standaard

en: Categories
nl_BE: Categorieën

en: Exclude Categories
nl_BE: Categorieën uitsluiten

en: Divider Line
nl_BE: Kleur scheidingslijn

en: Choose to display a divider line between each item.
nl_BE: Kies om een scheidingslijn te tonen tussen de pictogram en tekst.

en: Title Size
nl_BE: Grootte titel

en: Set the size of the icon. In pixels (px), ex: 13px.
nl_BE: Kies de radius van ingekaderde dropcap. In pixels (px), bijv: 1px, of "rond".

en: Icon Color
nl_BE: Kleur pictogram

en: General
nl_BE: Algemeen

en: Slider Name
nl_BE: Naam slider

en: Learn More
nl_BE: Leer meer

en: View Project
nl_BE: Project bekijken

en: Load More Posts
nl_BE: Meer laden

en: Fixed
nl_BE: Vast

en: Number of Columns
nl_BE: Aantal kolommen

en: Column Spacing
nl_BE: Tussenruimte kolom

en: Boxed
nl_BE: Ingekaderd

en: Unboxed
nl_BE: Buiten vakken

en: Excerpt Length
nl_BE: Lengte samenvatting

en: Pagination Type
nl_BE: Type paginering

en: Pagination
nl_BE: Paginering

en: Grid
nl_BE: Raster

en: Picture Size
nl_BE: Afbeeldingsgrootte

en: fixed = width and height will be fixed <br />auto = width and height will adjust to the image.
nl_BE: vast = breedte en hoogte zullen vast zijn <br />auto = breedte en hoogte zullen zich aanpassen op de afbeelding.

en: No Style
nl_BE: Geen stijl

en: Single Border Solid
nl_BE: Gevulde enkele rand

en: Double Border Solid
nl_BE: Gevulde dubbele rand

en: Single Border Dashed
nl_BE: Gestreepte enkele rand

en: Double Border Dashed
nl_BE: Gestreepte dubbele rand

en: Single Border Dotted
nl_BE: Gestippelde enkele rand

en: Double Border Dotted
nl_BE: Gestippelde dubbele rand

en: Shadow
nl_BE: Schaduw

en: Posts Per Page
nl_BE: Berichten per pagina

en: Show Filters
nl_BE: Filters tonen

en: Category
nl_BE: Categorie

en: Infinite Scrolling
nl_BE: Oneindig scrollen

en: Strip HTML
nl_BE: Verwijderen van HTML

en: Strip HTML from the post excerpt.
nl_BE: Verwijderen van HTML uit de samenvatting van het bericht

en: Carousel Layout
nl_BE: Vul een hoeveelheid tussenruimte in tussen portfolio-items zonder "px". Bijv: 7. Werkt niet met de layout Carousel.

en: Your Content Goes Here
nl_BE: Uw inhoud komt hier

en: Previous
nl_BE: Vorige

en: Next
nl_BE: Volgende

en: Project Description
nl_BE: Project omschrijving

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Fusion Core
nl_BE: Fusion Slider

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
nl_BE: Thema opties

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Groups
nl_BE: Alle groepen

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Group
nl_BE: Selecteer een slidergroep
