Avada - en to nb_NO translation catalogue (43 entries)

en: Not found
nb_NO: Ikke funnet

en: Not Found
nb_NO: Ikke funnet

en: Export / Import
nb_NO: Eksport/ Import

en: Width
nb_NO: Google-kart bredde

en: None
nb_NO: Ingen

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Animation
nb_NO: Animasjon

en: Slideshow Speed
nb_NO: Bildefremvisning hastighet

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Choose a file from your computer:
nb_NO: Velg en fil fra din datamaskin:

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Add or Edit Groups
nb_NO: Legg til eller rediger grupper

en: All Groups
nb_NO: Alle grupper

en: New Group Name
nb_NO: Nytt gruppenavn

en: Add Groups
nb_NO: Legg til gruppe

en: Edit Group
nb_NO: Rediger gruppe

en: Update Group
nb_NO: Oppdater gruppe

en: Small
nb_NO: Liten

en: Large
nb_NO: Stor

en: XLarge
nb_NO: Ekstra stor

en: No
nb_NO: Nei

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Center
nb_NO: Senter

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Recent Works
nb_NO: Nylige

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: CSS Class
nb_NO: CSS-klasse

en: Categories:
nb_NO: Kategorier:

en: All
nb_NO: Alt

en: Default
nb_NO: I piksler, standard er 42

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Exclude Categories
nb_NO: Ekskluder kategori

en: Set the size of the icon. In pixels (px), ex: 13px.
nb_NO: I piksler (px), eks: 10px.

en: General
nb_NO: Generell

en: Learn More
nb_NO: Les mer

en: View Project
nb_NO: Se prosjekt

en: Excerpt Length
nb_NO: Lengde på utdrag

en: Layout
nb_NO: Velg oppsett for søkeresultat-siden.

en: No Style
nb_NO: Standardrekkefølge

en: Shadow
nb_NO: Skygge

en: Posts Per Page
nb_NO: Innlegg per side

en: Category
nb_NO: Kategori
