Avada - en to uk_UA translation catalogue (202 entries)

en:  - Edit
uk_UA: - Редагувати

en:  - Reply
uk_UA: - Відповідь

en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s у %2$s

en: %1$s installed and activated successfully.
uk_UA: %1$s встановлено і активовано успішно.

en: %1$s installed successfully.
uk_UA: %1$s встановлений успішно.

en: %s (Invalid)
uk_UA: %s (Невірний)

en: %s (Pending)
uk_UA: %s (В очікуванні)

en: %s Navigation
uk_UA: Навігаційна мітка

en: 0 Comments
uk_UA: 0 Коментарі

en: 1 Comment
uk_UA: 1 коментар

en: 404 - Page not Found
uk_UA: 404 - Сторінку не знайдено

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Active
uk_UA: Активувати

en: Additional Information
uk_UA: Додаткова інформація

en: All
uk_UA: Всі

en: All installations and activations have been completed.
uk_UA: Всі установки і активації були завершені.

en: All installations have been completed.
uk_UA: Всі установки були завершені.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
uk_UA: Встановлені і активовані всі плагіни успішно. %1$s

en: All plugins installed and activated successfully. %s
uk_UA: Встановлені всі плагіни і активовані успішно. %s

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
uk_UA: Сталася помилка при установці %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Back to Parent Page
uk_UA: Повернутися до батьківської сторінки

en: Background
uk_UA: Фон

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
uk_UA[0]: Активувати плагін не вдалося.
uk_UA[1]: Активувати плагін не вдалося.
uk_UA[2]: Активувати плагін не вдалося.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
uk_UA[0]: Установка плагіна: %s
uk_UA[1]: Установка плагіна: %s
uk_UA[2]: Установка плагіна: %s

en: Below
uk_UA: Ви можете використовувати ці дві кнопки нижче для резервного копіювання ваших поточних опцій, а потім відновити їх назад пізніше. Це корисно, якщо ви хочете поекспериментувати з варіантами, але хотіли б зберегти старі налаштування на випадок необхідності відновити все назад.

en: Billing Address
uk_UA: Адреса для рахунків

en: CSS Classes (optional)
uk_UA: CSS класи (необов'язково)

en: CSS Code
uk_UA: CSS код

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
uk_UA: Не можете знайти те, що вам потрібно? Знайдіть хвилинку і зробіть пошук нижче!

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Cart
uk_UA: Кошик

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Checkout
uk_UA: Оформити замовлення

en: Code
uk_UA: Є бонусний код?

en: Comment...
uk_UA: Коментар ...

en: Comments
uk_UA: Коментарі:

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Couldn't find what you're looking for!
uk_UA: Не вдалося знайти те, що ви шукаєте!

en: Custom CSS
uk_UA: Користувальницькі CSS

en: Daily Archives: %s
uk_UA: Щодннні архіви: %s

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date:
uk_UA: Дата

en: Default Order
uk_UA: Замовити за замовчуванням

en: Default Style
uk_UA: Замовити за замовчуванням

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Description
uk_UA: Опис

en: Details
uk_UA: Детальніше

en: Dismiss this notice
uk_UA: Закрити цю замітку

en: Documentation
uk_UA: Електронна документація

en: Down one
uk_UA: Вниз на один

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Menu Item
uk_UA: Редагувати пункт меню

en: Edit profile
uk_UA: Редагувати профіль

en: Email
uk_UA: E-mail:

en: Email (required)
uk_UA: E-mail (обов'язково)

en: Email:
uk_UA: E-mail:

en: Error 404 Page
uk_UA: Помилка 404 Сторінка

en: Expand
uk_UA: Розгорнути

en: External Source
uk_UA: Зовнішнє посилання

en: Font Size
uk_UA: Розмір шрифта

en: Go to...
uk_UA: До ...

en: Google Map Address
uk_UA: Google Map Адреса

en: Google Map Top Margin
uk_UA: Google Map поле зверху

en: Have A Promotional Code?
uk_UA: Є бонусний код?

en: Header
uk_UA: Тема

en: Hide Details
uk_UA: Приховати деталі

en: Home
uk_UA: Головна

en: Home URL:
uk_UA: URL зображення

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
uk_UA: Якщо ви не знайшли те, що шукали, спробуйте новий пошук!

en: If you want to rephrase your query, here is your chance:
uk_UA: Якщо ви хочете, перефразувати ваш запит, ось ваш шанс:

en: Import Options
uk_UA: Імпортувати опції

en: In reply to:
uk_UA: - Відповідь

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Install Plugins
uk_UA: Встановлювати плагіни

en: Install Required Plugins
uk_UA: Встановіть потрібні плагіни

en: Installed But Not Activated
uk_UA: Встановлений, ​​але не активований

en: Installed version:
uk_UA: Встановлювати плагіни

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Установка плагіна %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
uk_UA: Установка плагіна: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Встановлення і активація плагіна %1$s (%2$d/%3$d)

en: Learn More
uk_UA: Читати більши

en: Leave A Comment
uk_UA: Залишити коментар

en: Link
uk_UA: Посилання на URL (необов'язково)

en: Link Color
uk_UA: Колір посилання

en: Link Relationship (XFN)
uk_UA: Відносне посилання (XFN)

en: Loading the next set of posts...
uk_UA: Завантаження наступного набору повідомлень ...

en: Log In
uk_UA: Увійти

en: Log out of this account
uk_UA: Вийти з цього акаунта

en: Main Menu Item Padding
uk_UA: Редагувати пункт меню

en: Mega Menu Item Divider
uk_UA: Мега Меню віджет-зона

en: Mega Menu Number of Columns
uk_UA: Мега Меню кількість стовпців

en: Mega Menu Widget Area
uk_UA: Мега Меню віджет-зона

en: Menu
uk_UA: Відключити Мега Меню у стовпці Назва

en: Mobile Logo
uk_UA: Google Map Висота

en: Monthly Archives: %s
uk_UA: Архіви за місяць: %s

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: My Account
uk_UA: Мій аккаунт

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Name (required)
uk_UA: Ім'я (обов'язково)

en: Navigation Label
uk_UA: Навігаційна мітка

en: Need a new search?
uk_UA: Вам потрібен новий пошук?

en: Next
uk_UA: Наступна

en: Next Post
uk_UA: Наступне повідомлення

en: No Comments
uk_UA: Коментарів немає

en: No Icons
uk_UA: Відмітьте віконце, щоб показати соціальні іконки на сторінках продуктів, щоб відключити зніміть.

en: Not Installed
uk_UA: Не встановлений

en: One Comment
uk_UA: Один коментар

en: Oops!
uk_UA: Ой!

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
uk_UA: Ой, ця сторінка відсутня!

en: Open link in a new window/tab
uk_UA: Відкрити посилання в новому вікні / вкладці

en: Original: %s
uk_UA: Оригінал: %s

en: Page
uk_UA: Вставте текст, і він з'явиться у першому вікні повідомлення на сторінці рахунка.

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Phone:
uk_UA: Телефон:

en: Please enter correct details for this required field.
uk_UA: Будь ласка, введіть правильну інформацію для заповнення поля.

en: Plugin
uk_UA: Плагін

en: Plugin activated successfully.
uk_UA: Плагін успішно активовано.

en: Plugin activation failed.
uk_UA: Активувати плагін не вдалося.

en: Popularity
uk_UA: Популярність

en: Post
uk_UA: Залишити оцінку: %s

en: Post Comment
uk_UA: Додати коментар

en: Post count: %s
uk_UA: Залишити оцінку: %s

en: Pre-Packaged
uk_UA: Попередньо упакований

en: Previous
uk_UA: Попередня

en: Previous Post
uk_UA: Попереднє повідомлення

en: Price
uk_UA: Ціна

en: Product
uk_UA: Продукт

en: Products
uk_UA: Продукти

en: Project Details
uk_UA: Деталі проекту

en: Project URL
uk_UA: URL проекту

en: Rating
uk_UA: Рейтинг

en: Read More
uk_UA: Прочитайте більше

en: Recommended
uk_UA: Рекомендовано

en: Regenerate Thumbnails
uk_UA: Відновити ескізи

en: Related Posts / Projects
uk_UA: Пов'язані проекти

en: Related Posts / Projects Speed
uk_UA: Пов'язані проекти

en: Related Projects
uk_UA: Пов'язані проекти

en: Remember Me
uk_UA: Запам'ятай мене

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Required
uk_UA: Потрібен

en: Requires Update
uk_UA: Потрібен

en: Return to Required Plugins Installer
uk_UA: Повернутися до необхідного інсталятора плагінів

en: Return to the Dashboard
uk_UA: Повернутися до панелі

en: Review &amp; Payment
uk_UA: Огляд &amp; Оплати

en: SUHOSIN Installed:
uk_UA: Не встановлений

en: Search
uk_UA: Шукати на форумі...

en: Search Our Website
uk_UA: Пошук на нашому сайті

en: Search for:
uk_UA: Пошук ...

en: Search results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для: %s

en: Search the Forum...
uk_UA: Шукати на форумі...

en: Search...
uk_UA: Пошук ...

en: Search:
uk_UA: Пошук ...

en: Select Widget Area
uk_UA: Виберіть віджет-зону

en: Server Info:
uk_UA: Тема інформація

en: Share This Story, Choose Your Platform!
uk_UA: Відправити цю статтю, виберіть свою платформу!

en: Shipping Address
uk_UA: Адреса доставки

en: Shopping Cart
uk_UA: Кошик

en: Show
uk_UA: Показати

en: Show Comments
uk_UA: Коментарів немає

en: Show Details
uk_UA: Показати деталі

en: Sidebar
uk_UA: Панель збоку

en: Slide
uk_UA: Слайд

en: Something went wrong with the plugin API.
uk_UA: Щось пішло не так з API плагіна.

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Status
uk_UA: Статус

en: Sucessfully imported demo data!
uk_UA: Успішно імпортовано демонстраційні дані!

en: Tags
uk_UA: Мітки

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
uk_UA: Опис буде відображатися в меню, якщо поточна тема підтримує його.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uk_UA: Процес установки і активації починаєтся. Цей процес може зайняти деякий час на деяких серверах, тому, будь ласка, будьте терплячі.

en: The installation of %1$s failed.
uk_UA: Установка %1$s не вдалася.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uk_UA: Процес установки починається. Цей процес може зайняти деякий час на деяких хостах, тому, будь ласка, будьте терплячі.

en: Theme Options
uk_UA: Тема опцій

en: ThemeFusion
uk_UA: Тема опцій

en: This author has not yet filled in any details.
uk_UA: Цей автор ще не заповнив в будь-яких деталей.

en: Title
uk_UA: > Назва

en: Title Attribute
uk_UA: Назва атрибуту

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Завантажити інсталяційний пакет з <span class="code">%s</span>&#8230;
uk_UA[1]: Завантажити інсталяційний пакет з <span class="code">%s</span>&#8230;
uk_UA[2]: Завантажити інсталяційний пакет з <span class="code">%s</span>&#8230;

en: To the top
uk_UA: До початку

en: Type
uk_UA: Тип

en: Up one
uk_UA: Вгору на один

en: Update Required
uk_UA: Потрібен

en: Update recommended
uk_UA: Рекомендовано

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Установка плагіна %1$s (%2$d/%3$d)

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Username
uk_UA: Ім'я користувача

en: View Cart
uk_UA: Перегляд кошика

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
uk_UA: Попередження- Ця панель опцій не працюватиме належним чином без JavaScript!

en: Website
uk_UA: Сайт

en: WordPress Repository
uk_UA: WordPress сховище

en: Working...
uk_UA: Робоча ...

en: Yearly Archives: %s
uk_UA: Щорічні архіви: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
uk_UA: Ваш коментар очікує модерації.

en: ZipArchive:
uk_UA: Щодннні архіви:

[ctx: by author]
en: by %s
uk_UA: %s...

en: days
uk_UA: днів

en: hours
uk_UA: годин

en: in forum
uk_UA: Форум роль:

en: in reply to:
uk_UA: - Відповідь

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
uk_UA: Розгорнути

en: sub item
uk_UA: підпункт
