Avada - en to pl_PL translation catalogue (567 entries)

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
pl_PL: Ups, nie znaleziono strony.

en: Search Our Website
pl_PL: Przeszukaj stronę

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
pl_PL: Nie możesz znaleźć szukanej informacji? Spróbuj użyć poniższej wyszukiwarki.

en: Search for:
pl_PL: Szukaj

en: Search the Forum...
pl_PL: Przeszukaj forum

en: In reply to:
pl_PL: %1$s w %2$s

en: Topic:
pl_PL: %1$s w %2$s

en: in forum
pl_PL: Funkcja na forum:

en: in reply to:
pl_PL: %1$s w %2$s

en: No Comments
pl_PL: Brak komentarzy

en: One Comment
pl_PL: 1 komenarz

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Next
pl_PL: Kolejny

en: Comments are closed.
pl_PL:  Komentarze zostały wyłączone.

en: Name (required)
pl_PL: Imię (wymagane)

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Email (required)
pl_PL: Email (wymagany)

en: Website
pl_PL: Strona WWW

en: Comment...
pl_PL: Komentarz...

en: Leave A Comment
pl_PL: Zostaw komentarz

en: Log out of this account
pl_PL: Wyloguj się z tego konta

en: Post Comment
pl_PL: Opublikuj komentarz

en: Posts
pl_PL: Podobne wpisy

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Products
pl_PL: Produkty

en: Sliders
pl_PL: Slajdery

en: Theme Options
pl_PL: Opcje szablonu

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Preview
pl_PL: Poprzedni

en: Install
pl_PL: Zainstaluj

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja online

en: Facebook Group
pl_PL: Facebook

en: Learn More
pl_PL: Więcej informacji

en: Home URL:
pl_PL: URL obrazu

en: Server Info:
pl_PL: Informacje nagłówka

en: SUHOSIN Installed:
pl_PL: Nie zainstalowane

en: Suhosin Post Max Vars:
pl_PL: Pokaż dane meta wpisu

en: ZipArchive:
pl_PL: Archiwum dzienne:

en: WP Remote Post:
pl_PL: Podobne wpisy

en: Not Installed
pl_PL: Nie zainstalowane

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Elastic Slider
pl_PL: Slajder Elastic

en: None
pl_PL: Nic

en: Description
pl_PL: Opis

en: Custom CSS
pl_PL: Własny kod CSS

en: CSS Code
pl_PL: Kod CSS

en: Related Posts
pl_PL: Podobne wpisy

en: Related Projects
pl_PL: Podobne produkty

en: My Account
pl_PL: Moje konto

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Remember Me
pl_PL: Zapamiętaj mnie

en: Log In
pl_PL: Zaloguj się

en: Cart
pl_PL: Koszyk

en: View Cart
pl_PL: Zobacz koszyk

en: Checkout
pl_PL: Zamówienie

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Select a slider
pl_PL: Wybierz slajder

en: No Slider
pl_PL: Brak slajdera

en: Install Plugins
pl_PL: Zainstaluj wtyczki

note: translators: %1$s = plugin name(s) translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
pl_PL: Instalacja wtyczki: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
pl_PL: Coś poszło nie tak z API wtyczki.

en: Return to Required Plugins Installer
pl_PL: Powrót do instalacji wymaganych wtyczek

en: Plugin activated successfully.
pl_PL: Wtyczka zainstalowana poprawnie

note: translators: %1$s = dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %s
pl_PL: Wszystkie wtyczki zainstalowane i aktywowane pomyślnie. % s

en: Sucessfully imported demo data!
pl_PL: Pomyślnie zaimportowane dane demonstracyjne!

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Avada
pl_PL: Wyłącz style Avada dla Slidera Revolution

en: Regenerate Thumbnails
pl_PL: Regeneruj miniatury

en: Version
pl_PL: Ten plik WXR (wersja %s) może być nieobsługiwany przez obecną wersję importera. Rozważ aktualizację.

note: translators: Number.
en: Post count: %s
pl_PL: Liczba postów: %s

en: Need a new search?
pl_PL: Potrzebujesz rozpocząć nowe wyszukiwanie?

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
pl_PL: Jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz, zmień zapytanie i spróbuj ponownie.

en: Default Style
pl_PL: Domyślnie

en: Button Small
pl_PL: Kształt przycisku

en: Button Medium
pl_PL: Rozmiar przycisku

en: Button Large
pl_PL: Kształt przycisku

en: Button xLarge
pl_PL: Kształt przycisku

en: Select Widget Area
pl_PL: Wybierz obszar z widgetami

en: Mega Menu Number of Columns
pl_PL: Liczba kolumn Mega Menu

en: Mega Menu Widget Area
pl_PL: Obszar z widgetami Mega Menu

en: Edit
pl_PL: Edytuj

note: translators: Number.
en: Featured image %s
pl_PL: Wyróżnione obrazy FAQ

note: translators: Number.
en: Set featured image %s
pl_PL: Wyróżnione obrazy FAQ

note: translators: Number.
en: Remove featured image %s
pl_PL: Wyróżnione obrazy FAQ

note: translators: %s: title of menu item which is invalid
en: %s (Invalid)
pl_PL: %s (Nieprawidłowe)

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
pl_PL: %s (Oczekuje)

en: sub item
pl_PL: element podrzędny

en: Move up
pl_PL: Przesuń w górę

en: Move down
pl_PL: Przesuń w dół

en: Edit Menu Item
pl_PL: Edytuj element menu

en: Navigation Label
pl_PL: Etykieta nawigacji

en: Title Attribute
pl_PL: Atrybut tytułu

en: Open link in a new window/tab
pl_PL: Otwórz link w nowym oknie/karcie

en: CSS Classes (optional)
pl_PL: Klasa CSS (opcjonalna)

en: Link Relationship (XFN)
pl_PL: Powiązanie linków (XFN)

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
pl_PL: Opis zostanie wyświetlony w menu jeśli jest to obsługiwane przez aktywny szablon.

en: Move
pl_PL: Przesuń

en: Up one
pl_PL: W górę o jeden

en: Down one
pl_PL: W dół o jeden

en: To the top
pl_PL: Na samą górę

note: translators: Title (with link).
en: Original: %s
pl_PL: Oryginał: %s

en: Go to...
pl_PL: Idź do...

en: Shopping Cart
pl_PL: Koszyk

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Select the type of slider that displays.
pl_PL: Wybierz rodzaj wyświetlanego slajdera.

en: Select the unique name of the slider.
pl_PL: Wybierz unikalną nazwę slajdera.

en: Select Elastic Slider
pl_PL: Wybierz slajder typu Elastic

en: Slider Position
pl_PL: Pozycja slajdera

en: Default
pl_PL: Domyślnie

en: Below
pl_PL: Poniżej

en: Above
pl_PL: Powyżej

note: translators: The edit link. Text of link is the title.
en: Page Title Bar
pl_PL: Pasek tytułowy

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Page Title Bar Background
pl_PL: Tło paska tytułowego strony

en: Page Title Bar Background Retina
pl_PL: Obraz tła w pasku tytułowym strony dla Retina

en: Page Title Bar Height
pl_PL: Wysokość paska tytułowego strony

note: translators: %1$s: Comment date. %2$s: Comment time.
en: %1$s at %2$s
pl_PL: %1$s w %2$s

en:  - Edit
pl_PL: - Edytuj

en:  - Reply
pl_PL: - Odpowiedz

en: Your comment is awaiting moderation.
pl_PL: Twój komentarz czeka na zgodę moderatora.

en: Install Required Plugins
pl_PL: Zainstaluj wymagane wtyczki

note: translators: 1: plugin name(s).
en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
pl_PL[0]: Instalacja wtyczki: %s
pl_PL[1]: Instalacja wtyczki: %s
pl_PL[2]: Instalacja wtyczki: %s

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
pl_PL[0]: Aktywacja wtyczki nie powiodła się.
pl_PL[1]: Aktywacja wtyczki nie powiodła się.
pl_PL[2]: Aktywacja wtyczki nie powiodła się.

en: Return to the Dashboard
pl_PL: Wróć do kokpitu

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
pl_PL: Wszystkie wtyczki zainstalowane i uruchomione. %1$s

en: Dismiss this notice
pl_PL: Ukryj

en: Update Required
pl_PL: Wymagane

en: Recommended
pl_PL: Polecane

en: WordPress Repository
pl_PL: Repozytorium WordPress

en: External Source
pl_PL: Zewnętrzny link

en: Pre-Packaged
pl_PL: Paczka

en: Installed But Not Activated
pl_PL: Zainstalowane, ale nie uruchomione

en: Requires Update
pl_PL: Wymagane

en: Update recommended
pl_PL: Polecane

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Pobieranie pakietu instalacyjnego z  <span class="code">%s</span>&#8230;
pl_PL[1]: Pobieranie pakietu instalacyjnego z  <span class="code">%s</span>&#8230;
pl_PL[2]: Pobieranie pakietu instalacyjnego z  <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Installed version:
pl_PL: Zainstaluj wtyczki

en: Available version:
pl_PL: Pakiet instalacyjny jest niedostępny.

en: Plugin
pl_PL: Wtyczka

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Type
pl_PL: Typ

en: Plugin activation failed.
pl_PL: Aktywacja wtyczki nie powiodła się.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
pl_PL: Błąd w trakcie instalacji %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
pl_PL: Instalacja  %1$s nie powiodła się.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Rozpoczyna się proces aktywacji i instalacji. Proces ten może chwilę potrwać więc prosimy o cierpliwość.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
pl_PL: %1$s zainstalowane i uruchomione.

en: Show Details
pl_PL: Pokaż szczegóły

en: Hide Details
pl_PL: Ukryj szczegóły

en: All installations and activations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje i aktywacje zostały ukończone.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalacja i aktywacja wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Rozpoczyna się proces instalacji. Proces ten może chwilę potrwać więc prosimy o cierpliwość.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
pl_PL: %1$s zainstalowane poprawnie.

en: All installations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje zostały ukończone.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Border Size
pl_PL: Rozmiar obramowania

en: Border Color
pl_PL: Kolor obramowania

en: Left
pl_PL: Z lewej

en: Right
pl_PL: Z prawej

en: Center
pl_PL: Środek

en: Continue
pl_PL: Kontynuuj

en: Back to Parent Page
pl_PL: Powrót do strony nadrzędnej

en: Please enter correct details for this required field.
pl_PL: Wprowadź poprawne dane dla tego wymaganego pola.

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Tag:
pl_PL: Nie udało się zaimportować tagu wpisu %s

en: Search:
pl_PL: Szukaj ...

en: 404 - Page not Found
pl_PL: 404 - Brak strony

en: Email Address
pl_PL: Adres email

note: translators: The search query.
en: Search results for: %s
pl_PL: Szukaj w wynikach: %s

en: Error 404 Page
pl_PL: Błąd 404 - Strona nie znaleziona

note: translators: Date.
en: Daily Archives: %s
pl_PL: %1$s w %2$s

note: translators: Date.
en: Monthly Archives: %s
pl_PL: %1$s w %2$s

note: translators: Date.
en: Yearly Archives: %s
pl_PL: %1$s w %2$s

en: Product
pl_PL: Produkt

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Loading the next set of posts...
pl_PL: Ładowanie kolejnych postów...

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: Link
pl_PL: Odnośnik

en: Zoom
pl_PL: Powiększenie

en: No Icons
pl_PL: Brak ikon

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: 0 Comments
pl_PL: 0 komentarzy

en: 1 Comment
pl_PL: 1 komentarz

en: Pages:
pl_PL: Strony:

en: Page
pl_PL: Strona

en: Sidebar
pl_PL: Panel boczny

en: Enable Sticky Header
pl_PL: Włącz wędrujący nagłówek

en: Upload
pl_PL: Wgraj

en: Price
pl_PL: Cena

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Top
pl_PL: Na górze

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Typography
pl_PL: Typografia

en: Font Size
pl_PL: Wielkość czcionki

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Project Details
pl_PL: Szczegóły produktu

en: Code
pl_PL: Kod

en: Remote file is incorrect size
pl_PL: Zdalny plik ma nieprawidłową wielkość

en: Zero size file downloaded
pl_PL: Pobrano plik o rozmiarze zero

en: Remote file is too large, limit is %s
pl_PL: Zdalny plik jest zbyt duży, limit wynosi %s

en: Failed to import %s %s
pl_PL: Instalacja  %s %s nie powiodła się.

en: Sorry, there has been an error.
pl_PL: Przykro nam, wystąpił błąd.

en: Invalid file type
pl_PL: Typ

en: Standard Fonts
pl_PL: Standardowe czcionki

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
pl_PL: Uwaga - Ten panel opcji nie zadziała poprawnie be z Javascript!

en: Import Options
pl_PL: Importuj opcje

en: Background Repeat
pl_PL: Powtarzanie tła

en: Background Position
pl_PL: Pozycja tła

en: Slide
pl_PL: Slajd

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Email address
pl_PL: Email (wymagany)

en: Working...
pl_PL: Przetwarzanie...

en: Expand
pl_PL: Rozwiń

note: translators: The edit link. Text of link is the title.
en: Layout
pl_PL: Układ strony

en: Post
pl_PL: Wpis

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Sidebars
pl_PL: Panele boczne

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Caption
pl_PL: Podpis

en: Background Type
pl_PL: Rodzaj tła.

en: Self-Hosted Video
pl_PL: Film na własnym serwerze

en: Select an image or video slide. If using an image, please select the image in the "Featured Image" box on the right hand side.
pl_PL: Wybierz slajd z obrazem lub filmem. Jeśli korzystasz z obrazu, wybierz obraz w okienku „Wyróżniony Obraz" po prawej stronie.

en: Video Options:
pl_PL: Opcje filmu:

en: Youtube Video ID
pl_PL: ID filmu Youtube

en: Vimeo Video ID
pl_PL: ID filmu Vimeo

en: Video MP4 Upload
pl_PL: Wgraj film MP4

en: Video WebM Upload
pl_PL: Wgraj film WebM

en: Video OGV Upload
pl_PL: Wgraj film OGV

en: Video Preview Image
pl_PL: Obraz promujący film

en: IMPORTANT: This field must be used for self hosted videos. Self hosted videos do not work correctly on mobile devices. The preview image will be seen in place of your video on older browsers or mobile devices.
pl_PL: UWAGA: To pole musi być wypełnione w przypadku filmów znajdujących się na własnym serwerze. Filmy z własnego serwera nie działają poprawnie na urządzeniach mobilnych. Obraz promujący będzie wyświetlany w miejsce twojego filmu w starych przeglądarkach lub na urządzeniach mobilnych.

en: Video Aspect Ratio
pl_PL: Opcje filmu:

en: Video Color Overlay
pl_PL: Kolor nakładki na film

en: Select a color to show over the video as an overlay. Hex color code, <strong>ex: #fff</strong>
pl_PL: Wybierz kolor nakładki na film. Wpisz kod HEX dla koloru, <strong>np. #fff</strong>

en: Mute Video
pl_PL: Wycisz film

en: Autoplay Video
pl_PL: Automatycznie odtwarzaj film

en: Loop Video
pl_PL: Zapętl film

en: Hide Video Controls
pl_PL: Ukryj sterowanie filmem

en: Slider Content Settings:
pl_PL: Ustawienia treści slajdu:

en: Content Alignment
pl_PL: Wyrównanie treści

en: Select how the heading, caption and buttons will be aligned.
pl_PL: Wybierz sposób wyrównania nagłówka, podpisu i przycisków.

en: Single Solid
pl_PL: Pojedyncza ciągła

en: Single Dashed
pl_PL: Pojedyncza przerywana

en: Single Dotted
pl_PL: Pojedyncza wykropkowana

en: Double Solid
pl_PL: Podwójna ciągła

en: Double Dashed
pl_PL: Podwójna przerywana

en: Double Dotted
pl_PL: Podwójna wykropkowana

en: Underline Solid
pl_PL: Ciągłe podkreślenie

en: Underline Dashed
pl_PL: Przerywane podkreślenie

en: Underline Dotted
pl_PL: Wykropkowane podkreślenie

en: Heading Font Size
pl_PL: Wielkość czcionki nagłówka

en: Heading Color
pl_PL: Kolor nagłówka

en: Heading Background
pl_PL: Tło nagłówka

en: Select this option if you would like a semi-transparent background behind your heading.
pl_PL: Wybierz tą opcję jeśli chcesz, aby tło dla nagłówka było pół-przezroczyste.

en: Heading Background Color
pl_PL: Kolor tła nagłówka

en: Caption Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki podpisu

en: Caption Color
pl_PL: Kolor podpisu

en: Caption Background
pl_PL: Tło podpisu

en: Select this option if you would like a semi-transparent background behind your caption.
pl_PL: Wybierz tą opcję jeśli chcesz, aby tło dla podpisu było pół-przezroczyste.

en: Caption Background Color
pl_PL: Kolor tła dla podpisu

en: Slide Link Settings:
pl_PL: Ustawienia odnośnika slajdu:

en: Slide Link Type
pl_PL: Rodzaj odnośnika dla slajdu

en: Button
pl_PL: Przycisk

en: Full Slide
pl_PL: Pełny slajd

en: Select how the slide will link.
pl_PL: Wybierz sposób linkowania slajdu.

en: Slide Link
pl_PL: Odnośnik dla slajdu

en: Please enter your URL that will be used to link the full slide.
pl_PL: Wpisz adres URL, który będzie odnośnikiem do pełnego slajdu.

en: Open Slide Link In New Window
pl_PL: Otwórz odnośnik slajdu w nowym oknie/karcie

en: Button #1
pl_PL: Przycisk nr 1

en: Click here to view button option descriptions.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wyświetlić opis opcji dla przycisku.

en: Adjust the button shortcode parameters for the first button.
pl_PL: Dopasuj parametry skróconego kodu dla drugiego przycisku.

en: Button #2
pl_PL: Przycisk nr 2

en: Adjust the button shortcode parameters for the second button.
pl_PL: Dopasuj parametry skróconego kodu dla pierwszego przycisku.

en: Background Image for Main Content Area
pl_PL: Obraz w tle dla obszaru z główna treścią

en: 100% Background Image
pl_PL: Obraz w tle 100%

en: Tile
pl_PL: Powtarzaj

en: Tile Horizontally
pl_PL: Powtarzaj w poziomie

en: Tile Vertically
pl_PL: Powtarzaj w pionie

en: No Repeat
pl_PL: Nie powtarzaj

en: Show Social Share Box
pl_PL: Pokaż okienko udostępniania

en: Display Copyright Area
pl_PL: Pokaż obszar Copyright

en: 100% Footer Width
pl_PL: Szerokość stopki 100%

en: Display Header
pl_PL: Pokaż nagłówek

en: Choose to show or hide the header.
pl_PL: Wybierz czy pokazać lub ukryć nagłówek.

en: 100% Header Width
pl_PL: Szerokość nagłówka 100%

en: Background Image
pl_PL: Obraz w tle

en: Choose to have the background image display at 100%.
pl_PL: Wybierz czy obraz tła ma wyświetlać się w 100%.

en: Select how the background image repeats.
pl_PL: Wybierz sposób powtarzania obrazka w tle.

en: Main Navigation Menu
pl_PL: Główne menu nawigacyjne

en: Wide
pl_PL: Szeroki

en: Boxed
pl_PL: Wąski

en: Breadcrumbs/Search Bar
pl_PL: Ścieżka nawigacji/pasek wyszukiwania

en: Breadcrumbs
pl_PL: Ścieżka nawigacji

en: Search Bar
pl_PL: Pasek wyszukiwania

en: Page Title Bar Text Alignment
pl_PL: Rozmieszczenie tekstu w pasku tytułowym strony

en: Page Title Bar Background Color
pl_PL: Kolor tła paska tytułowego strony

en: Page Title Bar Borders Color
pl_PL: Kolor obramowania w pasku tytułowym

en: Parallax Background Image
pl_PL: Obraz w tle dla efektu parallax

note: translators: The edit link. Text of link is the title.
en: Show Previous/Next Pagination
pl_PL: Pokaż paginację poprzedni/następny

en: Width (Content Columns for Featured Image)
pl_PL: Szerokość (Ilość kolumn dla obrazu wyróżniającego)

en: Full Width
pl_PL: Pełna szerokość

en: Half Width
pl_PL: Połowa szerokości

en: In pixels or percentage, ex: 100% or 100px. Or Use "auto" for automatic resizing if you added either width or height.
pl_PL: W pikselach lub procentach, np: 100% lub 100px. Możesz też użyć „auto” dla automatycznego skalowania jeśli dodałeś szerokość lub wysokość.

en: Video Embed Code
pl_PL: Kod osadzania filmu

en: Insert Youtube or Vimeo embed code.
pl_PL: Wpis kod osadzania Youtube lub Vimeo

en: Show Project Description Title
pl_PL: Pokaż tytuł w opisie produktu

en: Show Project Details
pl_PL: Pokaż szczegóły produktu

en: Project URL
pl_PL: Adres URL produktu

en: The URL the project text links to.
pl_PL: Adres URL do którego prowadzi tekst produktu.

en: Project URL Text
pl_PL: Tekst produktu w odnośniku

en: The custom project text that will link.
pl_PL: Własny tekst produktu, który będzie odnośnikiem.

en: Copyright URL
pl_PL: Adres URL tekstu Copyright

en: The URL the copyright text links to.
pl_PL: Adres URL do którego prowadzi tekst Copyright.

en: Copyright URL Text
pl_PL: Tekst Copyright w odnośniku URL

en: The custom copyright text that will link.
pl_PL: Własny tekst Copyright, który będzie odnośnikiem.

en: Image Rollover Icons
pl_PL: Ikony w nakładce na obrazku

en: Link + Zoom
pl_PL: Odnośnik + Powiększenie

en: Show Author
pl_PL: Pokaż autora

en: Show Comments
pl_PL: Pokaż komentarze

en: Show Post Meta
pl_PL: Pokaż dane meta wpisu

en: Show Author Info Box
pl_PL: Pokaż informacje o autorze

en: Show Related Posts
pl_PL: Pokaż podobne wpisy

en: Select sidebar 1 that will display on this page. Choose "No Sidebar" for full width.
pl_PL: Wybierz panel boczny nr 1, który wyświetli się na tej stronie. Wybierz „brak panelu bocznego” dla pełnej szerokości.

en: Sidebar 1 Position
pl_PL: Pozycja panelu bocznego nr 1

note: translators: Additional description (defaults).
en: Select the sidebar 1 position. If sidebar 2 is selected, it will display on the opposite side.
pl_PL: Wybierz pozycję panelu bocznego nr 1. Jeśli wybrany jest panel boczny nr 2, zostanie wyświetlony po przeciwnej stronie.

en: Sidebar Background Color
pl_PL: Kolor tła panelu bocznego

en: Slider Type
pl_PL: Rodzaj slajdera

en: Select LayerSlider
pl_PL: Wybierz slajder typu LayerSlider

en: Select Fusion Slider
pl_PL: Wybierz slajder typu Fusion

en: Slider Fallback Image
pl_PL: Obraz zastępczy dla slajdera

en: This image will override the slider on mobile devices.
pl_PL: Ten obraz zastąpi slajder na urządzeniach mobilnych.

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Tracking Code
pl_PL: Kod śledzący

en: Space before &lt;/head&gt;
pl_PL: Miejsce przed &lt;/head&gt;

en: Space before &lt;/body&gt;
pl_PL: Miejsce przed &lt;/body&gt;

en: Light
pl_PL: Z prawej

en: Background
pl_PL: Tło

en: Background Pattern
pl_PL: Deseń tła

en: Select a Background Pattern
pl_PL: Wybierz deseń tła

en: Controls the background color of the main content area.
pl_PL: Określa kolor tła dla obszaru z główną treścią.

en: Background Image For Main Content Area
pl_PL: Obraz w tle dla obszaru treści głównej

en: bbPress Forum Header Background Color
pl_PL: Kolor tła nagłówka forum bbPress

en: Controls the background color for forum header rows.
pl_PL: Określa kolor tła w wierszach nagłówków na forum.

en: bbPress Forum Border Color
pl_PL: Kolor obramowania forum bbPress

en: Controls the border color for all forum surrounding borders.
pl_PL: Określa kolor obramowania dla wszystkich obramowań na forum.

en: Blog Page Title
pl_PL: Tytuł strony Bloga

en: Blog Page Subtitle
pl_PL: Podtytuł strony Bloga

en: Blog Layout
pl_PL: Wygląd Bloga

en: Pagination Type
pl_PL: Rodzaj paginacji

en: Column Spacing
pl_PL: Rozstaw kolumn

en: Excerpt
pl_PL: Zajawka

en: Full Content
pl_PL: Cała treść

en: Excerpt Length
pl_PL: Długości zajawki

en: Strip HTML from Excerpt
pl_PL: Usuń HTML z zajawek.

en: Controls the color of the date box in blog alternate and recent posts layouts.
pl_PL: Ustawienie koloru okienka z datą w układzie alternatywnego bloga i najnowszych wpisów.

en: Blog Single Post
pl_PL: Pojedynczy wpis na Blogu

en: Post Title
pl_PL: Tytuł wpisu

en: Social Sharing Box
pl_PL: Udostępnianie

en: Author Info Box
pl_PL: Informacje o autorze

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Blog Meta
pl_PL: Dane meta Bloga

en: Post Meta
pl_PL: Dane meta wpisu

en: Meta Data Font Size
pl_PL: Wielkość czcionki meta danych

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: Breadcrumbs on Mobile Devices
pl_PL: Ścieżka na urządzeniach mobilnych

en: Breadcrumbs Font Size
pl_PL: Wielkość fontu ścieżki nawigacji

en: Breadcrumbs Text Color
pl_PL: Kolor tekstu w ścieżce

en: Primary Color
pl_PL: Kolor główny

en: Predefined Color Scheme
pl_PL: Ustawienie schematu kolorów

en: ReCaptcha Color Scheme
pl_PL: Schemat kolorów ReCaptcha

en: Google Map
pl_PL: Mapa Google

en: Google Map Address
pl_PL: Adres mapy Google

en: Google Map Type
pl_PL: Rodzaj mapy Google

en: Google Map Top Margin
pl_PL: Górny margines mapy Google

en: Map Zoom Level
pl_PL: Poziom powiększenia mapy

en: Select the Map Styling
pl_PL: Wybierz stylistykę mapy

en: Map Overlay Color
pl_PL: Kolor nakładki na mapie

en: Info Box Styling
pl_PL: Stylistyka okienka informacyjnego

en: Info Box Content
pl_PL: Treść okienka informacyjnego

en: Info Box Background Color
pl_PL: Kolor tła okienka informacyjnego

en: Info Box Text Color
pl_PL: Kolor tekstu w oknie informacyjnym

en: Custom Marker Icon
pl_PL: Własna ikona markera

en: Custom styling setting only. Use full image urls for custom marker icons or input "theme" for our custom marker. For multiple addresses, separate icons by using the | symbol or use one for all. ex: Icon 1|Icon 2|Icon 3
pl_PL: Tylko dla własneych ustawień. Wpisz pełne adresy URL obrazków dla ikon z własnymi markerami lub wpisz „theme” aby użyć naszego markera. Dla wielu adresów, oddziel ikony za pomocą symbolu | lub użyj jednej dla wszystkich. Np.: Ikona 1|Ikona 2|Ikona 3

en: Autoplay
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie

en: Slideshow Interval
pl_PL: Długość przerwy między slajdami

en: Sliding Speed
pl_PL: Prędkość slajdu

en: Thumbnail Width
pl_PL: Szerokość miniatury

en: Title Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki tytułu

en: Title Color
pl_PL: Kolor tytułu

en: Controls the background color for the events calendar filter bar.
pl_PL: Określa kolor tła w panelu bocznym.

en: Extra
pl_PL: Dodatkowe

en: Basis for Excerpt Length
pl_PL: Sposób liczenia długości zajawki

en: Open Social Icons in a New Window
pl_PL: Otwieraj linki ikon społecznościowych w nowym oknie

en: Related Posts / Projects
pl_PL: Ilość podobnych wpisów / produktów

en: Number of Related Posts / Projects
pl_PL: Ilość podobnych wpisów / produktów

en: Fixed
pl_PL: Stałe

en: Related Posts / Projects Speed
pl_PL: Ilość podobnych wpisów / produktów

en: Image Rollover
pl_PL: Nakładka na obrazek

en: Fade
pl_PL: Znikanie

en: Pagination Font Size
pl_PL: Wielkości czcionki paginacji

en: Form Input and Select Height
pl_PL: Interlinia dla czcionek

en: Form Background Color
pl_PL: Kolory tła formularza

en: Controls the background color of form fields.
pl_PL: Ustawienia koloru tła pól formularza.

en: Form Text Color
pl_PL: Kolor tekstu formularza

en: Form Border Color
pl_PL: Kolor obramowania formularza

en: Grid Box Color
pl_PL: Kolor okienek siatki

en: Grid Element Color
pl_PL: Kolor elementów siatki

en: Footer Widgets
pl_PL: Widgety w stopce

en: Number of Footer Columns
pl_PL: Liczba kolumn w stopce

en: Copyright Bar
pl_PL: Pasek Copyright

en: Copyright Text
pl_PL: Tekst Copyright

en: Enter the text that displays in the copyright bar. HTML markup can be used.
pl_PL: Wpisz tekst, który ma wyświetlić się w pasku Copyright. Możesz użyć kodu HTML.

en: top left
pl_PL: na górze po lewej

en: top center
pl_PL: na górze pośrodku

en: top right
pl_PL: na górze po prawej

en: center left
pl_PL: w centrum po lewej

en: center center
pl_PL: w centrum pośrodku

en: center right
pl_PL: w centrum po prawej

en: bottom left
pl_PL: na dole po lewej

en: bottom center
pl_PL: na dole pośrodku

en: bottom right
pl_PL: na dole po prawej

en: Footer Background Color
pl_PL: Kolor tła stopki

en: Controls the background color of the footer.
pl_PL: Określa kolor tła w stopce.

en: Footer Border Color
pl_PL: Kolor obramowania stopki

en: Double
pl_PL: Podwójna

en: Footer Widget Divider Color
pl_PL: Kolor linii podziału w stopce

en: Copyright Background Color
pl_PL: Kolory tła obszaru Copyright

en: Copyright Border Color
pl_PL: Kolor obramowania obszaru Copyright

en: Footer Font Color
pl_PL: Kolor tekstu w stopce

en: Controls the text color of the footer font.
pl_PL: Ustawienia koloru tekstu w stopce.

en: Footer Link Color
pl_PL: Kolor odnośnika w stopce

en: Controls the text color of the footer link font.
pl_PL: Ustawienia koloru odnośników w stopce.

en: Copyright Font Size
pl_PL: Wielkości czcionki Copyright

en: Header Position
pl_PL: Pozycja nagłówka

en: Select a Header Layout
pl_PL: Wybierz a układ nagłówka

en: Header Content 1
pl_PL: Treść 1 nagłówka

en: Header Content 2
pl_PL: Treść 2 nagłówka

en: Header Content 3
pl_PL: Treść 3 nagłówka

en: Phone Number For Contact Info
pl_PL: Nr telefonu do danych kontaktowych.

en: Email Address For Contact Info
pl_PL: Adres email do danych kontaktowych.

en: Tagline For Content 3
pl_PL: Slogan dla treści nr 3

en: Banner Code For Content 3
pl_PL: Kod banneru dla treści nr 3

en: Background Image For Header Area
pl_PL: Obraz w tle dla obszaru nagłówka

en: Header Width For Left/Right Position
pl_PL: Szerokość nagłówka w pozycji lewej/prawej

en: Header Shadow
pl_PL: Cień nagłówka

en: Header Border Color
pl_PL: Kolor obramowania nagłówka

en: Header Top Background Color
pl_PL: Kolory tła w górnej części nagłówka

en: Controls the background color of the top header section used in Headers 2-5.
pl_PL: Ustawienie koloru tła w części górnej w nagłówkach 2-5.

en: Header Tagline Font Size
pl_PL: Wielkość czcionki sloganu nagłówka

en: Header Tagline Font Color
pl_PL: Kolor czcionki sloganu nagłówka

en: Sticky Header
pl_PL: Lepki nagłówek

en: Sticky Header Menu Item Padding
pl_PL: Wypełnienie elementów menu  wędrującego nagłówka

en: Sticky Header Navigation Font Size
pl_PL: Wielkość czcionki nawigacji wędrującego nagłówka

en: Site Width
pl_PL: Szerokość serwisu

en: Animation Speed
pl_PL: Prędkość animacji

en: Autoplay the Lightbox Gallery
pl_PL: Włącz automatyczne odtwarzanie galerii Lightbox

en: Slideshow Speed
pl_PL: Prędkość pokazu slajdów

en: Background Opacity
pl_PL: Przezroczystość tła

en: Social Sharing
pl_PL: Przyciski dzielenia się

en: Deeplinking
pl_PL: Głębokie linkowanie

en: Show Post Images in Lightbox
pl_PL: Pokaż obrazy wpisów w Lightbox

en: Logo Alignment
pl_PL: Wyrównanie logo

en: Default Logo
pl_PL: Włącz gładką wysokość

en: Select an image file for your logo.
pl_PL: Wybierz plik obrazu dla własnego logo.

en: Sticky Header Logo
pl_PL: Informacje dotyczące wędrującego nagłówka

en: Mobile Logo
pl_PL: Szerokość mapy Google

en: Apple iPhone Icon Upload
pl_PL: Wgraj ikonę dla Apple iPhone

en: Apple iPhone Retina Icon Upload
pl_PL: Wgraj ikonę Retina dla Apple iPhone

en: Apple iPad Icon Upload
pl_PL: Wgraj ikonę dla Apple iPad

en: Apple iPad Retina Icon Upload
pl_PL: Wgraj ikonę Retina dla Apple iPad

en: Main Menu Highlight Bar Size
pl_PL: Rozmiar podświetlenia w głównym menu

en: Main Menu Item Padding
pl_PL: Wypełnienie elementów menu

en: Main Menu Dropdown Width
pl_PL: Szerokość głównego menu rozwijanego

en: Main Menu Background Color For Header 4 & 5
pl_PL: Kolor tła w głównym menu dla nagłówków 4 i 5

en: Main Menu Dropdown Font Size
pl_PL: Wielkość czcionki w głównym menu rozwijanym

en: Controls the divider color of the first level secondary menu.
pl_PL: Określa kolor rozdzielacza na pierwszym poziomie dodatkowego menu.

en: Secondary Menu Line Height
pl_PL: Wysokość linii dodatkowego menu

en: Mobile Menu Design Style
pl_PL: Styl menu moblinego

en: Mobile Menu Background Color
pl_PL: Kolory tła menu mobilnego

en: Mobile Menu Border Color
pl_PL: Kolor ramki menu mobilnego

en: Mobile Menu Hover Color
pl_PL: Kolor mobilnego menu pod kursorem

en: Mega Menu Column Title Size
pl_PL: Wielkość tytułów w kolumnach Mega Menu

en: Mega Menu Item Divider
pl_PL: Obszar z widgetami Mega Menu

en: Fading Animation
pl_PL: Zanikanie

en: Unboxed
pl_PL: Bez ramek

en: Portfolio Slug
pl_PL: Skrócona nazwa portfolio

en: Featured Image / Video on Single Post Page
pl_PL: Wyróżnione obrazy / filmy na stronach pojedynczych wpisów.

en: Responsive Design
pl_PL: Układ responsywny

en: Search Results Content
pl_PL: Treści w wynikach wyszukiwania

en: Search Page
pl_PL: Wyszukiwanie

en: Search Results Layout
pl_PL: Układ wyników wyszukiwania

en: Number of Search Results Per Page
pl_PL: Ilość wyników wyszukiwania na stronie

en: Date
pl_PL: Data

en: Categories
pl_PL: Kategoria

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Search Field Position
pl_PL: Pozycja panelu bocznego dla wyszukiwania

en: Sidebar Padding
pl_PL: Wypełnienie panelu bocznego

en: Controls the background color of the sidebar.
pl_PL: Określa kolor tła w panelu bocznym.

en: Sidebar Widget Heading Font Size
pl_PL: Wielkość czcionki nagłówków w widgetach w panelu bocznym

en: Sidebar Widget Headings Color
pl_PL: Kolor nagłówków widgetów w panelu bocznym

en: Select sidebar 1 that will display on all pages.
pl_PL: Wybierz panel boczny nr 1, który wyświetli się na wszystkich stronach.

en: Portfolio Posts
pl_PL: Wpisy portfolio

en: Global Portfolio Sidebar Position
pl_PL: Pozycja globalnego panelu bocznego portfolio

en: Blog Posts
pl_PL: Wpisy na Blogu

en: Global Blog Sidebar Position
pl_PL: Pozycja globalnego panelu bocznego Bloga

en: Search Page Sidebar 1
pl_PL: Panel boczny 1 dla wyszukiwania

en: Select sidebar 1 that will display on the search results page.
pl_PL: Wybierz panel boczny nr 1, który wyświetli się na stronach z wynikami wyszukiwania.

en: Search Page Sidebar 2
pl_PL: Panel boczny 2 dla wyszukiwania

en: Select sidebar 2 that will display on the search results page. Sidebar 2 can only be used if sidebar 1 is selected.
pl_PL: Wybierz panel boczny nr 2, który wyświetli się na stronach z wynikami wyszukiwania. Panel boczny nr 2 może być użyty tylko jeśli zaznaczono panel boczny nr 1.

en: Search Sidebar Position
pl_PL: Pozycja panelu bocznego dla wyszukiwania

en: Slideshows
pl_PL: Pokazy slajdów

en: Posts Slideshow Images
pl_PL: Ilość obrazów w pokazie slajdów we wpisach

en: Sliding Bar
pl_PL: Wysuwany pasek

en: Sliding Bar Open On Page Load
pl_PL: Wysuwany pasek po załadowaniu strony

en: Number of Sliding Bar Columns
pl_PL: Liczba kolumn w wysuwanym pasku

en: Sliding Bar Item Divider Color
pl_PL: Kolor linii podziału w wysuwanym pasku

en: Controls the divider color in the sliding bar.
pl_PL: Ustawienia koloru linii podziału w wysuwanym pasku.

en: Sliding Bar Headings Color
pl_PL: Koloru nagłówka w wysuwanym pasku.

en: Controls the text color of the sliding bar heading font.
pl_PL: Ustawienia koloru nagłówków w wysuwanym pasku.

en: Sliding Bar Font Color
pl_PL: Koloru tekstu w wysuwanym pasku.

en: Sliding Bar Link Color
pl_PL: Kolor odnośnika w wysuwanym pasku

en: Controls the text color of the sliding bar link font.
pl_PL: Ustawienia koloru odnośników w wysuwanym pasku.

en: Social Media
pl_PL: Społeczności

en: Header Social Icons Boxed
pl_PL: Obramowanie ikon w nagłówku

en: Footer Social Icons Boxed
pl_PL: Obramowanie ikon społecznościowych w stopce

en: Share This Story, Choose Your Platform!
pl_PL: Podziel się tym ze znajomymi!

en: Sharing Box Tagline Text Color
pl_PL: Kolor tekstu w okienku społecznościowym ze sloganem

en: Sharing Box Background Color
pl_PL: Kolor tła okienka społecznościowego

en: Link Color
pl_PL: Kolor odnośników

en: WooCommerce
pl_PL: Woocommerce

en: WooCommerce Icon Font Size
pl_PL: Wielkość czcionki ikony Woocommerce

en: Previous Post
pl_PL: Poprzedni wpis

en: Next Post
pl_PL: Kolejny wpis

en: Couldn't find what you're looking for!
pl_PL: Niestety, nie mamy wyników dla Twojego zapytania.

en: Oops!
pl_PL: Ups!

en: If you want to rephrase your query, here is your chance:
pl_PL: Jeśli chcesz zmienić zapytanie, możesz zrobić to tutaj:

en: This author has not yet filled in any details.
pl_PL: Autor nie uzupełnił żadnych szczegółów

en: Edit profile
pl_PL: Edytuj profil

en: Read More
pl_PL: Czytaj dalej

en: Billing Address
pl_PL: Adres rozliczeniowy

en: Shipping Address
pl_PL: Adres wysyłki

en: Additional Information
pl_PL: Dodatkowe informacje

en: Review &amp; Payment
pl_PL: Przegląd i płatność

en: Have A Promotional Code?
pl_PL: Posiadasz kod promocyjny?

en: Coupon code
pl_PL: Czy posiadasz kod promocyjny ?

en: Default Order
pl_PL: Domyślny porządek

en: Popularity
pl_PL: Popularność

en: Rating
pl_PL: Ocena

en: Customer details
pl_PL: Zobacz szczegóły

en: Phone:
pl_PL: Telefon:

en: days
pl_PL: dni

en: hours
pl_PL: godzin

en: %s Navigation
pl_PL: Etykieta nawigacji

en: Quantity
pl_PL: Ustawienie koloru tła ramki woocommerce z ilością.

en: Subtotal
pl_PL: Koszyk

en: Available on backorder
pl_PL: Pakiet instalacyjny jest niedostępny.

en: Your order
pl_PL: Twój komentarz czeka na zgodę moderatora.

en: Date:
pl_PL: Status

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
pl_PL: Opcje szablonu

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contact
pl_PL: Kontakt

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
pl_PL: Rozwiń

[ctx: by author]
en: by %s
pl_PL: - Edytuj
