Avada - en to hu_HU translation catalogue (493 entries)

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
hu_HU: Hoppá, ez az oldal nem található!

en: Helpful Links
hu_HU: Segítség

en: Search Our Website
hu_HU: Keresés az oldalon

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
hu_HU: Nem találtad amire szükséged lett volna? Indítsd újra a keresést lentebb!

en: Search for:
hu_HU: Keresés...

en: Search the Forum...
hu_HU: Keresés a fórumban:

en: In reply to:
hu_HU: - Válasz

en: in forum
hu_HU: Fórum szerepkör:

en: in reply to:
hu_HU: - Válasz

en: No Comments
hu_HU: Nincsenek hozzászólások

en: One Comment
hu_HU: Egy hozzászólás

en: % Comment | % Comments
hu_HU[0]: % hozzászólás
hu_HU[1]: % hozzászólás

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: Comments are closed.
hu_HU: Hozzászólások letiltva.

en: Name (required)
hu_HU: Név (kötelező)

en: Name
hu_HU: Név

en: Email (required)
hu_HU: Email (kötelező)

en: Email
hu_HU: Email:

en: Website
hu_HU: Weboldal

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
hu_HU: Jegyezze meg a nevet, emailt és webcímet ha legközelebb hozzászólok.

en: Comment
hu_HU: Hozzászólás

en: Comment...
hu_HU: Hozzászólás...

en: Leave A Comment
hu_HU: Hagyj üzenetet

note: translators: %1$s: The username. %2$s and %3$s: Opening and closing link tags.
en: Logged in as %1$s. %2$sLog out &raquo;%3$s
hu_HU: Bejelentkezve mint %1$s. %2$sKijelentkezés &raquo;%3$s

en: Log out of this account
hu_HU: Kilépés ezzel az azonosítóval

en: Post Comment
hu_HU: Hozzászólás beküldése

en: Skip to content
hu_HU: Kihagyás

en: IMPORTANT:
hu_HU: FONTOS:

en: System Status
hu_HU: Rendszer státusz

en: View more info here
hu_HU: Több infó itt

en: Posts
hu_HU: Bejegyzések

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Portfolios
hu_HU: Portfóliók

en: FAQs
hu_HU: GYIK

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Images
hu_HU: Képek

en: Sliders
hu_HU: Diák

en: Theme Options
hu_HU: Téma opciók

en: Widgets
hu_HU: Widgetek

en: All
hu_HU: Összes

en: Import
hu_HU: Beolvasás

en: Modify
hu_HU: Módosít

en: Full Import
hu_HU: Teljes beolvasás

en: Partial Import
hu_HU: Részleges beolvasás

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: New
hu_HU: Új

en: Live Preview
hu_HU: Élő előnézet

en: Install
hu_HU: Telepítés

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Activate
hu_HU: Aktiválás

en: Remove
hu_HU: Eltávolít

en: Done
hu_HU: Kész

en: Warning
hu_HU: Figyelem

en: Plugin Installation
hu_HU: Bővítmény telepítése

note: translators: Version number.
en: New Version Available: %s
hu_HU: Új verzió elérhető: %s

note: translators: plugin name.
en: Active: %s
hu_HU: Aktív: %s

note: translators: Version number.
en: Available Version: %s
hu_HU: Elérhető verzió: %s

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Premium
hu_HU: Prémium

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Facebook Group
hu_HU: Facebook

en: Current Version:
hu_HU: Jelenlegi verzió:

en: Previous Versions:
hu_HU: Előző verzió:

en: No previous versions could be detected
hu_HU: Nem található előző verzió

note: translators: Version Number.
en: Previous Version
hu_HU: Előző verzió

en: Version %s
hu_HU: Verzió %s

en: Learn More
hu_HU: További információ

en: Home URL:
hu_HU: Főoldal

en: The URL of your site's homepage.
hu_HU: Az oldalad főoldalának címe

en: Site URL:
hu_HU: Oldal URL

en: WP Version:
hu_HU: WP verzió:

en: The version of WordPress installed on your site.
hu_HU: A telepített WordPress verziója az oldalon.

en: PHP Memory Limit:
hu_HU: PHP Memória Limit:

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
hu_HU: Maximális memóriaméret (RAM), amit az oldal egyidőben használhat.

en: Language:
hu_HU: Nyelv:

en: The current language used by WordPress. Default = English
hu_HU: Aktuális nyelve a WordPressnek. Alap = Angol

en:  Environment
hu_HU: Környezet

en: Server Environment
hu_HU: Szerver Környezet

en: Server Info:
hu_HU: Szerver Info

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: PHP Version:
hu_HU: PHP Verzió:

en: WordPress Requirements
hu_HU: WordPress Követelmények

en: PHP Post Max Size:
hu_HU: PHP Bejegyzés Max Méret:

en: The largest file size that can be contained in one post.
hu_HU: A legnagyobb fájlméret, amit egy bejegyzés tartalmazhat.

en: PHP Time Limit:
hu_HU: PHP Idő Limit

en: SUHOSIN Installed:
hu_HU: Nem telepített

en: ZipArchive:
hu_HU: Napi archívum

en: MySQL Version:
hu_HU: MySQL Verzió:

en: Max Upload Size:
hu_HU: Max Feltöltés Méret:

en: The largest file size that can be uploaded to your WordPress installation.
hu_HU: A legnagyobb fájlméret, ami feltölthető.

en: WP Remote Post:
hu_HU: Ajánlott bejegyzések

en: Not Installed
hu_HU: Nem telepített

en: Installed
hu_HU: Telepített

en: Active Plugins
hu_HU: Aktív Bővítmények

note: translators: plugin author.
en: by %s
hu_HU: %s által

en: Welcome To Avada
hu_HU: Üdv az Avadán

en: Edit Slider
hu_HU: Csúszka szerk.

en: Remove Slider
hu_HU: Csúszka eltávolítása

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Elastic Slider
hu_HU: Elastic Slider letiltása

en: None
hu_HU: Senki

en: Description
hu_HU: Meghatározás

en: Custom CSS
hu_HU: Egyedi CSS

en: CSS Code
hu_HU: CSS kód

en: Element Options
hu_HU: Elemek beállítása

en: Related Posts
hu_HU: Ajánlott bejegyzések

en: Related Projects
hu_HU: Ajánlott projektek

en: My Account
hu_HU: Adataim

en: Login failed, please try again.
hu_HU: Bejelentkezés sikertelen, próbáld újra.

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Remember Me
hu_HU: Emlékezz rám

en: Log In
hu_HU: Belépés

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Cart
hu_HU: Kosár

en: View Cart
hu_HU: Kosár megtekintése

en: Checkout
hu_HU: Fizetés

en: Search
hu_HU: Keresés

note: translators: The slider ID.
en: Slider ID: %s
hu_HU: Csúszka ID: %s

en: Edit slider
hu_HU: Csúszka szerk.

en: Edit Slides
hu_HU: Csúszkák szerk.

note: translators: The slider.
en: Slider "%s" cannot be found
hu_HU: Csúszka "%s" nem található

en: Select a slider
hu_HU: Csúszka választás

en: No Slider
hu_HU: Nincs Csúszka

en: Install Plugins
hu_HU: Bővítmény telepítése

note: translators: %1$s = plugin name(s) translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
hu_HU: Bővítmény telepítése: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
hu_HU: Hiba történt a bővítménnyel

en: Return to Required Plugins Installer
hu_HU: Vissza az ajánlott kiegészítőkhöz

en: Plugin activated successfully.
hu_HU: Kiegészítő aktiválva.

note: translators: %1$s = dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %s
hu_HU: Az összes bővítmény sikeresen telepítve és aktiválva. %s

en: Sucessfully imported demo data!
hu_HU: A demo tartalom sikeresen importálásra került!

en: Our site is currently undergoing scheduled maintenance. Please try again in a moment.
hu_HU: Az oldal jelenleg karbantartás alatt áll. Kérjük próbálkozz később.

en: Currently updating the Avada Theme. Your site will be accessible once the update finishes
hu_HU: Éppen frissül az Avada sablon. Az oldalad elérhető lesz, amint elkészült a frissítés.

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Demos
hu_HU: Demok

en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

en: Welcome
hu_HU: Üdvözlet

en: Registration
hu_HU: Regisztráció

en: Welcome to Avada!
hu_HU: Üdv az Avadán

en: Solution 1:
hu_HU: Megoldás 1:

en: Import the demo using an alternate method.
hu_HU: Demo importálása másképp.

en: Alternate Method
hu_HU: Egyéb lehetőség

note: translators: %1$s: RED. %2$s: "Reset WordPress Plugin" link.
en: Solution 2:
hu_HU: Megoldás 2:

en: Version
hu_HU: Verzió

en: View Changelog
hu_HU: Változás megtekintése

note: translators: Plugin name.
en: Install %s
hu_HU: Telepít %s

note: translators: Plugin Name.
en: Activate %s
hu_HU: Aktivál %s

note: translators: Plugin Name.
en: Update %s
hu_HU: Frissít %s

en: Update
hu_HU: Frissít

note: translators: Plugin name.
en: Deactivate %s
hu_HU: Deaktivál %s

en: Deactivate
hu_HU: Deaktivál

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Download
hu_HU: Letöltés

note: translators: The current step label.
en: Currently Processing: %s
hu_HU: Épp folyamatban: %s

note: translators: The current step label.
en: Currently Removing: %s
hu_HU: Épp eltávolít: %s

en: The file does not exist
hu_HU: A fájl nem létezik

en: Plugin install failed. Please try Again.
hu_HU: Sikertelen bővítmény telepítés. Próbáld újra.

en: Preparing to run Upgrade
hu_HU: Felkészülés a frissítésre

en: Social Networks
hu_HU: Szociális Média

en: HEX colors
hu_HU: HEX színek

en: Media Files
hu_HU: Média fájlok

en: Custom Fonts
hu_HU: Egyéb betűtípusok

en: Other Options
hu_HU: Egyéb opciók

note: translators: Number.
en: Post count: %s
hu_HU: Bejegyzések száma: %s

en: Need a new search?
hu_HU: Szeretnél újabb keresést?

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
hu_HU: Amennyiben nem találtad amit kerestél, indíts egy új keresést!

en: Menu First Level Style
hu_HU: Első szintű menüstílus

en: Default Style
hu_HU: Általános

en: Button Small
hu_HU: Gomb kicsi

en: Button Medium
hu_HU: Gomb közepes

en: Button Large
hu_HU: Gomb nagy

en: Button xLarge
hu_HU: Gomb extra nagy

en: Icon Select
hu_HU: Ikon választás

en: Icon/Thumbnail Only
hu_HU: Ikon/Miniatűr kizárólag

en: On
hu_HU: Be

en: Off
hu_HU: Ki

en: Select Widget Area
hu_HU: Válaszd ki a kisalkalmazások helyét

en: Full Width Mega Menu
hu_HU: Teljes szélességű Mega Menü

en: Mega Menu Number of Columns
hu_HU: Mega Menü oszlopok száma

en: Auto
hu_HU: Automatikus

en: Mega Menu Widget Area
hu_HU: Mega Menü kisalakmazás helye

en: Edit
hu_HU: Szerkeztés

en: Avada Menu Options
hu_HU: Avada Menu Opciók

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Done!
hu_HU: Kész!

en: Almost there...
hu_HU: Már majdnem...

note: translators: Number.
en: Featured image %s
hu_HU: Első ajánlott kép kikacsolása: %s

note: translators: Number.
en: Set featured image %s
hu_HU: Első ajánlott kép kikacsolása: %s

note: translators: Number.
en: Remove featured image %s
hu_HU: Ajánlott kép eltávolítása %s

note: translators: %s: title of menu item which is invalid
en: %s (Invalid)
hu_HU: %s (Érvénytelen)

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
hu_HU: %s (Várakozik)

en: Edit Menu Item
hu_HU: Menüpont szerkesztése

en: Navigation Label
hu_HU: Navigációs cimke

en: Open link in a new window/tab
hu_HU: Link megnyitása új ablakban/lapon

en: Move
hu_HU: Mozgatás

en: Up one
hu_HU: Eggyel feljebb

en: Down one
hu_HU: Eggyel lejjebb

en: To the top
hu_HU: Ugrás a tetejére

note: translators: Title (with link).
en: Original: %s
hu_HU: Eredeti: %s

en: Google Maps
hu_HU: Google Térképek

en: Go to...
hu_HU: Menj...

en: Shopping Cart
hu_HU: Bevásárló kosár

en: Details
hu_HU: Részletek

note: translators: the Date.
en: Date: %s
hu_HU: Dátum: %s

en: Select the type of slider that displays.
hu_HU: Válassz Csúszkát, ami látható lesz.

en: Select the unique name of the slider.
hu_HU: Válaszdki a pontos nevét a Csúszkának.

en: Select Fusion Slider
hu_HU: Fusion Slider választás

en: Select Slider Revolution Slider
hu_HU: Slider Revolution választás

en: Select Elastic Slider
hu_HU: Elastic Slider választás

en: Slider Position
hu_HU: Csúszka pozíció

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Below
hu_HU: Alatt

en: Above
hu_HU: Felett

note: translators: Additional description (defaults).
en: In pixels ex: 20px. %s
hu_HU: Pixelben pl.: 20px. %s

en: Header Background Color
hu_HU: Fejléc Háttérszíne

note: translators: Additional description (defaults).
en: Controls the background color for the header. Hex code or rgba value, ex: #000. %s
hu_HU: A fejléc háttérszíne állítható. Hex kód vagy rgba érték, pl.: #000. %s

note: translators: The edit link. Text of link is the title.
en: Page Title Bar
hu_HU: Oldalcímsor sáv szövege

en: Hide
hu_HU: Elrejt

en: Page Title Bar Background
hu_HU: Oldal Címsor Háttér

note: translators: Additional description (defaults).
en: Select an image to use for the page title bar background. %s
hu_HU: Válassz egy képet a címsor hátterének. %s

en: Page Title Bar Height
hu_HU: Oldal Címsor Magasság

en: Page Title Bar Mobile Height
hu_HU: Oldal Címsor Magasság Mobilkijelzőn

en: Reset to default.
hu_HU: Visszaállít

en: Using default value.
hu_HU: Alapértelmezettet használ

note: translators: %1$s: Comment date. %2$s: Comment time.
en: %1$s at %2$s
hu_HU: %1$s - %2$s

en:  - Edit
hu_HU: - Szerkesztés

en:  - Reply
hu_HU: - Válasz

en: Your comment is awaiting moderation.
hu_HU: Hozzászólásod moderálásra vár.

en: Install Required Plugins
hu_HU: Kötelező bővítmények telepítése

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
hu_HU: Bővítmény frissítése: %s

note: translators: 1: plugin name(s).
en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
hu_HU[0]: Bővítmény telepítése: %s
hu_HU[1]: Bővítmények telepítése: %s

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
hu_HU[0]: Bővítmény frissítése
hu_HU[1]: Bővítmények frissítése

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
hu_HU[0]: Kiegészítő aktiválás nem sikerült.
hu_HU[1]: Kiegészítő aktiválás nem sikerült.

en: Return to the Dashboard
hu_HU: Vissza a vezérlőpultba.

en: The following plugin was activated successfully:
hu_HU: A következő bővítmények sikeresen aktiválva:

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
hu_HU: Nem csináltunk semmit. %1$s bővítmény már eleve aktív.

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
hu_HU: Minden kiegészítő telepítve és aktiválva. %1$s

en: Dismiss this notice
hu_HU: Üzenet kikapcsolása

en: Update Required
hu_HU: Frissítés Kötelező

en: Recommended
hu_HU: Ajánlott

en: External Source
hu_HU: Külső hivatkozás

en: Installed But Not Activated
hu_HU: Telepített de nem aktivált

en: Requires Update
hu_HU: Kötelező frissítés

en: Update recommended
hu_HU: Ajánlott

en: Installed version:
hu_HU: Kiegészítő telepítése

en: Minimum required version:
hu_HU: Minimum szükséges verzió:

en: Available version:
hu_HU: Elérhető verzió:

en: Plugin
hu_HU: Bővítmény

en: Source
hu_HU: Forrás

en: Type
hu_HU: Típus

en: Status
hu_HU: Állapot

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
hu_HU: Telepít %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
hu_HU: Frissít %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
hu_HU: Aktivál %2$s

en: Plugin activation failed.
hu_HU: Kiegészítő aktiválás nem sikerült.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hu_HU: Kiegészítő telepítése %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
hu_HU: Hiba történt a telepítés közben %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
hu_HU: A(z) %1$s telepítése nem sikerült.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hu_HU: A telepítés és az aktiválás elkezdődött. Ez a folyamat eltarthat egy ideig, egy kis türelmet kérünk..

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
hu_HU: %1$s telepítése és aktiválása megtörtént.

en: Show Details
hu_HU: Mutasd a részleteket

en: Hide Details
hu_HU: Részletek elrejtése

en: All installations and activations have been completed.
hu_HU: Minden telepítés és aktiválás megtörtént.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hu_HU: %1$s (%2$d/%3$d) Kiegészítők telepítése és aktiválása

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hu_HU: A telepítés elkezdődött. Egy kis türelmet.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
hu_HU: %1$s telepítve.

en: All installations have been completed.
hu_HU: Minden telepítés elkészült.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hu_HU: Kiegészítő telepítése %1$s (%2$d/%3$d)

en: Yes
hu_HU: Igen

en: No
hu_HU: Nem

en: Background Color
hu_HU: Háttér színe

en: Border Size
hu_HU: Elválasztó Mérete

en: Border Style
hu_HU: Elválasztó Stílusa

en: Solid
hu_HU: Folytonos

en: Dotted
hu_HU: Pöttyözött

en: Dashed
hu_HU: Szaggatott

en: Border Color
hu_HU: Elválasztó Színe

en: Left
hu_HU: Bal

en: Right
hu_HU: Jobb

en: Center
hu_HU: Kézép

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Back to Parent Page
hu_HU: Vissza a szülő oldalra

en: Please enter correct details for this required field.
hu_HU: Kérlek helyes adatokat adj meg a kötelező mezőkben.

en: Home
hu_HU: Főoldal

en: Tag:
hu_HU: Címke

en: Search:
hu_HU: Keresés

en: 404 - Page not Found
hu_HU: 404- a keresett oldal nem található

en: Email Address
hu_HU: Email cím

en: Custom
hu_HU: Egyéb

en: Thin (100)
hu_HU: Vékony

en: Extra Light (200)
hu_HU: Extra könnyed

en: Light (300)
hu_HU: Könnyed

en: Normal (400)
hu_HU: Normális

en: Medium (500)
hu_HU: Közepes

en: Semi Bold (600)
hu_HU: Félkövér

en: Bold (700)
hu_HU: Kövér

en: Bolder (800)
hu_HU: Kövérebb

en: Extra Bold (900)
hu_HU: Extra kövér

en: Featured Image 2
hu_HU: Kiemelt kép 2

en: Set featured image 2
hu_HU: Kiemelt kép 2 beállítás

en: Remove featured image 2
hu_HU: Kiemelt kép 2 eltávolítás

en: Featured images Info
hu_HU: Kiemelt képek info

en: In pixels.
hu_HU: Pixelben

en: Color Scheme
hu_HU: Színséma

note: translators: The search query.
en: Search results for: %s
hu_HU: Találatok: %s

en: Error 404 Page
hu_HU: Hiba 404 oldal

note: translators: Date.
en: Daily Archives: %s
hu_HU: Napi archívum: %s

note: translators: Date.
en: Monthly Archives: %s
hu_HU: Havi archívum: %s

note: translators: Date.
en: Yearly Archives: %s
hu_HU: Éves archívum: %s

en: Product
hu_HU: Termék

en: Patch Applied
hu_HU: Javítás alkalmazva

en: Apply Patch
hu_HU: Javítás alkalmazása

en: Submit
hu_HU: Küldés

en: Loading the next set of posts...
hu_HU: A bejegyzés következő részének betöltése...

en: Search...
hu_HU: Keresés...

en: Link
hu_HU: Tartalom igazítása

en: No Icons
hu_HU: Nincs ikon

note: translators: The value. translators: The default value.
en:   Default currently set to %s.
hu_HU: Alapértelmezett: %s

en: Show
hu_HU: Mutat

note: translators: The value.
en:   Current value set to %s.
hu_HU: Jelenlegi érték: %s

en: none
hu_HU: nincs

note: translators: The author.
en: By %s
hu_HU: %s által

note: translators: The categories list.
en: Categories: %s
hu_HU: Kategóriák: %s

note: translators: The tags list. Translators: List of tags.
en: Tags: %s
hu_HU: Címkék: %s

en: 0 Comments
hu_HU: 0 hozzászólás

en: 1 Comment
hu_HU: 1 hozzászólás

en: % Comments
hu_HU: % hozzászólás

en: Pages:
hu_HU: Oldalak

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Ultra-Light 100
hu_HU: Ultra-könnyed 100

en: Ultra-Light 100 Italic
hu_HU: Ultra-könnyed 100 dőlt

en: Light 200
hu_HU: Könnyed 200

en: Light 200 Italic
hu_HU: Könnyed 200 dőlt

en: Book 300 Italic
hu_HU: Book 300 dőlt

en: Normal 400 Italic
hu_HU: Normál 400 dőlt

en: Medium 500
hu_HU: Közepes 500

en: Medium 500 Italic
hu_HU: Közepes 500 dőlt

en: Semi-Bold 600
hu_HU: Félkövér 600

en: Semi-Bold 600 Italic
hu_HU: Félkövér 600 dőlt

en: Bold 700 Italic
hu_HU: Kövér 700 dőlt

en: Extra-Bold 800
hu_HU: Extra-kövér 800

en: Extra-Bold 800 Italic
hu_HU: Extra-kövér 800 dőlt

en: Ultra-Bold 900
hu_HU: Ultra-kövér 900

en: Ultra-Bold 900 Italic
hu_HU: Ultra-kövér 900 dőlt

en: Sidebar
hu_HU: Oldalsáv

en: Upload
hu_HU: Feltölt

en: Price
hu_HU: Ár

en: Image
hu_HU: Kép

en: Top
hu_HU: Teteje

en: Bottom
hu_HU: Alja

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Font Size
hu_HU: Betű méret

en: Line Height
hu_HU: Sorköz

en: Letter Spacing
hu_HU: Betű táv

en: Font color
hu_HU: Betűszín

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Add
hu_HU: Hozzáad

en: Project Details
hu_HU: Projekt adatok

en: Code
hu_HU: Van promóciós kódod?

en: Font Family
hu_HU: Betűkészlet

en: Word Spacing
hu_HU: Szóköz táv

en: Text Align
hu_HU: Szöveg elhelyezés

en: Font Color
hu_HU: Betűszín

en: Margin Top
hu_HU: Felső margó

en: Margin Bottom
hu_HU: Alsó margó

en: Transparent
hu_HU: Áttetsző

en: Font family
hu_HU: Betűkészlet

en: Font style
hu_HU: Betűtípus

en: Style
hu_HU: Stílus

en: Text Decoration
hu_HU: Szöveg dekoráció

en: Size
hu_HU: Méret

en: Greek Extended
hu_HU: Görög bővített

en: Greek
hu_HU: Görög

en: Cyrillic Extended
hu_HU: Ciril bővített

en: Cyrillic
hu_HU: Ciril

en: Latin Extended
hu_HU: Latin bővített

en: Please Wait
hu_HU: Kérlek várj

en: Settings Saved!
hu_HU: Beállítások mentve!

en: Settings have changed, you should save them!
hu_HU: Beállítás megváltozott, menteni kellene!

en: Options
hu_HU: Beállítások

en: Enable
hu_HU: Engedélyezve

en: Disable
hu_HU: Tiltva

en: moving the mouse over
hu_HU: kurzort rávinni

en: clicking
hu_HU: kattintás

en: Hints
hu_HU: Tippek

en: Export Options
hu_HU: Opciók kimentése

en: Background Repeat
hu_HU: Háttér ismétlése

en: Background Size
hu_HU: Háttér mérete

en: Background Position
hu_HU: Háttér pozíció

en: Border style
hu_HU: Elválasztó stílusa

en: From
hu_HU: Ettől

en: To
hu_HU: Eddig

en: Title
hu_HU: Cím

en: Optional
hu_HU: Választható

en: Newsletter
hu_HU: Hírlevél

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Close
hu_HU: Bezár

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: FAQ
hu_HU: GYIK

en: Post
hu_HU: Bejegyzés

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Sidebars
hu_HU: Oldalsáv

en: Portfolio
hu_HU: Portfolió

en: Footer
hu_HU: Lábléc

en: Browse
hu_HU: Böngészés

en: Background Type
hu_HU: Háttértípus

en: Video Options:
hu_HU: Videó beállítás:

en: Video Preview Image
hu_HU: Videó előnézeti kép

en: Video Aspect Ratio
hu_HU: Videó beállítás:

en: Video Color Overlay
hu_HU: Videó borítószín

en: Mute Video
hu_HU: Videó némítása

en: Autoplay Video
hu_HU: Automatikus lejátszás

en: Loop Video
hu_HU: Videó ismétlés

en: Hide Video Controls
hu_HU: Videó vezérlők elrejtése

en: Content Alignment
hu_HU: Tartalom igazítása

en: Heading Font Size
hu_HU: Fejléc szöveg mérete

en: Heading Color
hu_HU: Fejléc színe

en: Heading Background
hu_HU: Fejléc háttér

en: Heading Background Color
hu_HU: Fejléc háttér szín

en: Caption Background
hu_HU: Képaláírás háttér színe

en: Caption Background Color
hu_HU: Képaláírás háttér színe

en: Button
hu_HU: Gomb

en: Full Slide
hu_HU: Teljes Slide

en: Open Slide Link In New Window
hu_HU: Nyílt Slide linkre New Window

en: Button #1
hu_HU: Gomb #1

en: Click here to view button option descriptions.
hu_HU: Ide kattintva megtekintheti gomb opció leírásokat.

en: Button #2
hu_HU: Gomb #2

en: No Repeat
hu_HU: Nincs ismétlés

en: Display Copyright Area
hu_HU: Copyright terület mutatása

en: Background Image
hu_HU: Háttérkép

en: Wide
hu_HU: Szélesség

en: Search Bar
hu_HU: Kereső sáv

en: Project URL
hu_HU: Projekt URL

en: Show Author
hu_HU: Mutasd a szerzőt

en: Show Comments
hu_HU: Hozzászólások megjelenítése

en: Sidebar 1 Position
hu_HU: Oldalsáv 1 pozíció

en: Slider Type
hu_HU: Slider típus

en: Select LayerSlider
hu_HU: LayerSlider választás

en: Select Fusion Slider
hu_HU: Fusion Slider választás

en: Light
hu_HU: Jobb

en: Background
hu_HU: Válassz egy háttérmintát

en: Background Pattern
hu_HU: Válassz egy háttérmintát

en: Select a Background Pattern
hu_HU: Válassz egy háttérmintát

en: Blog Page Title
hu_HU: Blog oldal cím

en: Blog Page Subtitle
hu_HU: Bejegyzés oldal alcíme

en: Blog Layout
hu_HU: Blog elrendezés

en: Pagination Type
hu_HU: Lapozás típusa

en: Full Content
hu_HU: Teljes leírás

en: Excerpt Length
hu_HU: Kivonat hossza

en: Post Title
hu_HU: Bejegyzés címe

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Blog Meta
hu_HU: Blog metaadat

en: Post Meta
hu_HU: Bejegyzés metaadat

en: Date Format
hu_HU: Dátum formátum

en: Controls the background color for the events calendar filter bar.
hu_HU: Gomb háttérének színe

en: Related Posts / Projects
hu_HU: Ajánlott projektek

en: Fixed
hu_HU: Rögzített

en: Related Posts / Projects Speed
hu_HU: Ajánlott projektek

en: Menu
hu_HU: Mega Menü oszlop cím elvetése

en: Main Menu Item Padding
hu_HU: Menüpont szerkesztése

en: Mega Menu Item Divider
hu_HU: Mega Menü kisalakmazás helye

en: Portfolio Slug
hu_HU: Portfolió kivonat

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Tags
hu_HU: Cimkék

en: Search Field Position
hu_HU: Oldalsáv 1 pozíció

en: Share This Story, Choose Your Platform!
hu_HU: Oszd meg, válassz platformot!

en: WooCommerce
hu_HU: Woocommerce

en: Previous Post
hu_HU: Előző bejegyzés

en: Next Post
hu_HU: Következő bejegyzés

en: Couldn't find what you're looking for!
hu_HU: Nem található amit kerestél!

en: Oops!
hu_HU: Hoppá!

en: If you want to rephrase your query, here is your chance:
hu_HU: Ha szeretnéd megismételni a lekérdezést, itt megteheted

en: This author has not yet filled in any details.
hu_HU: A szerző nem adott nem adott meg minden adatot.

en: Edit profile
hu_HU: Profil szerkesztése

en: Read More
hu_HU: Olvass tovább

en: Billing Address
hu_HU: Számlázási cím

en: Shipping Address
hu_HU: Szállítási cím

en: Additional Information
hu_HU: Kiegészítő információk

en: Review &amp; Payment
hu_HU: Megerősítés &amp; Fizetés

en: Have A Promotional Code?
hu_HU: Van promóciós kódod?

en: Default Order
hu_HU: Alapértelmezett sorrend

en: Popularity
hu_HU: Népszerűség

en: Rating
hu_HU: Értékelés

en: Phone:
hu_HU: Telefon:

en: days
hu_HU: nap

en: hours
hu_HU: óra

en: %s Navigation
hu_HU: Navigációs cimke

en: Date:
hu_HU: Dátum

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
hu_HU: Téma opciók

[ctx: by author]
en: by %s
hu_HU: %s...
